Zarezerwuj

Konferencje & Szkolenia

Szkolenia

Dla tych, którzy szukają miejsca w celu zorganizowania profesjonalnych mitingów biznesowych w zacisznym stylu, służbowych spotkań, szkoleń i konferencji, posiedzeń zarządu oferujemy naszą klimatyzowaną salę konferencyjną wraz z obsługą techniczną. Otaczający krajobraz stanowi niepowtarzalną enklawę ciszy i spokoju co pozytywnie wpływa na przebieg organizowanych spotkań i imprez.

Klimatyzowana sala pozwala na organizowanie spotkań dla 40 osób w ustawieniu teatralnym (także jodełka), do 30 osób w ustawieniu szkolnym (także w kształcie litery "u") oraz do 20 osób w ustawieniu centralnym. Do dyspozycji oddajemy pełne wyposażenie konferencyjne: ekran, flipchart, rzutnik multimedialny oraz bezprzewodowy, stały dostęp do Internetu.

Rodzaje ustawień:

Szkolenia/Bankiety

Na większe spotkania udostępniamy salę restauracyjną (ok. 200 osób w ustawieniu teatralnym). Możliwość ustawienia w formie rzędowej bądź bankietowej.

Organizujemy również kameralne spotkania firmowe, przy obiedzie lub kolacji. Podczas przerw w trakcie konferencji możliwość korzystania z tarasu w sezonie wiosenno-letnim.

Na życzenie organizujemy lunch oraz zimne napoje i przekąski podczas trwania konferencji (wg specjalnie opracowanego menu).

Inną ofertą, jaką kierujemy do firm są: koktajle firmowe, bankiety oraz spotkania i pikniki integracyjne

Rodzaje ustawień: