Zarezerwuj

Logo with the inscription Gościniec Europejski

Gościniec Europejski

Witamy

room Pojedyńczy pokój: od 90zł za dzień
Two-person room Dwuosobowy pokój: od 90zł za dzień
Party Przyjęcia okolicznościowe: od 100zł za osobę
Wedding Wesela: od 130zł za osobę
Conference Konferencje: od 30zł za godzinę
Apartment Apartment: od 180zł za pokój
asd asd

Gościniec Europejski

serdecznie zaprasza do spróbowania naszej szerokiej oferty gastronomicznej. Restauracja oferuje kuszący smak regionalnej kuchni polskiej oraz europejskich ulubieńców.

Doznania kulinarne oparte na tradycyjnych recepturach zapewniają smaczny posiłek. Kunszt naszych specjałów gwarantuje spełnienie Państwa oczekiwań czy to podczas uroczystych bankietów, wesel czy uroczystości rodzinnych. Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną dla uczestników szkoleń i konferencji oraz gości nocujących.

Zapraszamy również do naszego baru, gdzie można napić się pysznej herbaty lub kawy, deserów, koktajli lub lekką przekąskę.

Hotel
Rooms
Party

Gościniec Europejski

jest dogodnie położony przy drodze krajowej E74 łączącej Łódź i Kielce. Hotel oferuje noclegi w pokojach o wysokim standardzie. Komfortowe wnętrza zapewniają wiele nowoczesnych udogodnień do użytku gości. Pokoje są ciche i dzięki temu zapewniają środowisko odpowiednie zarówno do pracy, jak i wypoczynku. Gwiazdą atrakcją jest restauracja serwująca dania kuchni regionalnej i staropolskiej.

Dodatkowe udogodnienia, które pomogą Ci się zrelaksować, obejmują korzystanie z hotelowej siłowni, sauny lub grę w bilard lub rzutki w rekreacyjnej części budynku.

Budynek został wybudowany z myślą o osobach o ograniczonej sprawności ruchowej, bez barier architektonicznych, dogodna trasa z parkingu, windy wewnętrzne itp. są specjalnie przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, pokój z łazienką przystosowany dla osób niepełnosprawnych jest dostępny dla tych klientów, którzy tego wymagają.

Relaxation
Conferences & Training

Gościniec Europejski położony jest zaledwie 10 km od Targowa Kielce i 14 km od centrum Kielc, 8 km od węzła łączącego E73 i E74 (E7). Lokalizacja stanowi idealną bazę wypadową w regionie Gór Świętokrzyskich zapewniając atrakcyjną oprawę pobytu i możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu.

Kontakt

Adres

Imię: Gościniec Europejski

Adres: Przyjmo, ul. Dolna 2

Miejsce: 26-085 Miedziana Góra

Województwo: Świętokrzyskie

Tel/fax: +48 41 303 41 03

E-mail: goscinieceuropejski@op.pl

Kontakt

Mapa