Zarezerwuj

Logo z napisem Gościniec Europejski

Gościniec Europejski

Zapraszamy

Pokókj Pokój 1 osobowy od 90zł za dobę
Pokój dwuosobowy Pokój 2 osobowy od 140zł za dobę
Impreza Imprezy okolicznościowe od 100zl za osobę
Wesele Wesela od 130zl za osobę
Konferencja Konferencje i szkolenia od 30 zł za godzinę
Apartament Apartament od 180zł za pokój

Gościniec Europejski

zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty gastronomicznej. Restauracja kusi tradycyjnym smakiem kuchni polskiej (regionalnej) oraz europejskiej. Doświadczenie kulinarne oparte jest na tradycyjnych recepturach, co daje gwarancję smacznych posiłków.

Kunszt gastronomicznych specjałów gwarantuje spełnienie Państwa oczekiwań podczas organizowania bankietów, przyjęć weselnych oraz imprez okolicznościowych.

Zapewniamy obsługę gastronomiczną dla organizowanych u nas szkoleń i konferencji oraz zapewniamy usługi cateringowe. Zapraszamy również na filiżankę pysznej kawy lub herbaty, desery, koktajle bądź lekką przekąskę w naszym Drink Barze.

Hotel
Pokoje
Imprezy

Gościniec Europejski

położony jest przy drodze E74, która łączy miasto Łódź i Kielce. Oferuje on zakwaterowanie w urządzonych w wysokim standardzie pokojach. W ich przytulnych wnętrzach do dyspozycji Gości jest wiele nowoczesnych udogodnień.

Pokoje są zaciszne, dzięki czemu idealnie nadają się zarówno do pracy, jak i wypoczynku. Atrakcją jest niewątpliwie restauracja serwująca dania kuchni regionalnej i staropolskiej. Uzupełnieniem udanego relaksu będzie niewątpliwie możliwość skorzystania z siłowni, sauny, czy rozegrania partii bilarda lub darta w części rekreacyjnej budynku.

Obiekt jest w pełni przystosowany dla osób z dysfunkcją ruchu, zniwelowane bariery architektoniczne, dogodny podjazd z parkingu, winda wewnętrzna - specjalnie przystosowana do przewozu wózka inwalidzkiego, pokój i pełny węzeł sanitarny dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych czynią ów obiekt w pełni przyjazny dla wymagającego klienta.

Relaks
Konferencje & Szkolenia

Gościniec Europejski znajduje się w odległości zaledwie 10 km Targów Kielce i 14 km od centrum miasta Kielc, 8 km od węzła drogowego łączącego drogi krajowe nr 73 i 74 (E7). Położenie stanowić może doskonałą bazę wypadową w rejon Gór Świętokrzyskich celem uatrakcyjnienia pobytu i możliwości spędzenia aktywnej formy wypoczynku

Kontakt

Adres

Nazwa: Gościniec Europejski

Adres: Przyjmo, ul. Dolna 2

Miejscowość: 26-085 Miedziana Góra

Województwo: Świętokrzyskie

Tel/fax: +48 41 303 41 03

E-mail: goscinieceuropejski@op.pl

Skontaktuj się z nami

Mapa